• selcukefesrehberi@gmail.com
  • 0 506 749 45 80

FİRMA KATEGORİLERİ

HABER DETAYI

2 Aralık 2017 23:12

Pethane Veteriner Kliniği Selçuk’ta açıldı

Pethane Veteriner Kliniği Selçuk’ta açıldı

Selçuk’ta Hayvan Sağlığı konusunda hizmet vermeye başlayan Pethane Veteriner Kliniği açıldı.

Selçuk’ta Hayvan Sağlığı konusunda hizmet veren iş yerlerine bir yenisi daha eklendi.

Adnan Menderes Üniversitesi veterinerlik bölümü mezunu veteriner hekim Burak Bulut tarafından açılan Pethane de dahiliye, cerrahi, doğum, teşhis, tedavi, aşılama, traş, petshop hizmetleri ve her türlü mama satışı ile Selçukluların hizmetine girdi.

Yeni açmış olduğu işyeri hakkında bilgi veren Veteriner hekim Burak Bulut; “Ev hayvanları ve hayvancılıkla uğraşan vatandaşların hizmetinde olan Pethane Veteriner Kliniğinde Teşhis ve tedavi hizmetleri, suni tohumlama, ilaç satışı, Her çeşit aşı ve doğum hizmetleri, ameliyat ve danışmanlık hizmetleri verilmektedir. Kaliteli ve güvenilir hizmet için başladığımız bu yolda vatandaşlarımız bizlere her an ulaşabilirler. Bilgi ve iletişim için bizleri 05063903552 numaralı telefondan arayabilirler” dedi.

Selçuk halkına hizmet etmenin kendisi için bir onur olduğunu belirterek sorumluluğumun bilincinde hemşerilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya hazırım diyen Veteriner hekim Burak Bulut Veterinerlik hizmetlerimizin yanı sıra Farklı konseptimiz, marka ve kaliteli ürünlerimizle sevimli dostlarımız ile sahiplerine en iyi hizmeti sunmaya çalışacağız. aksesuarlar, kedi köpek mamaları, özel taşıma kafesleri, bakım ürünleri, köpekler için ense damlaları ve pire tasmaları gibi birçok ürünü kliniğimizde bulabilirsiniz dedi.

Pethane Veteriner Kliniği Selçuk’ta Atatürk Mahallesi 1035 Sokak No:1/a da, Roma Pastanesinin karşısında yer alıyor.

YORUM YAP

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.