• selcukefesrehberi@gmail.com
  • 0 506 749 45 80
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,659 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: 05067494580
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Selçuk Efes boyacı ustası olarak Selçuk, Yoncaköy, Pamucak, Kuşadası çevresinde ki boya, badana ve tadilat işleriniz itina ile yapılır. Selçuk’ta boyacı ihtiyacınızı en kaliteli ve hesaplı şekilde karşılayabiliriz. Alanında deneyimli ve uzman ustalarımız size herhangi bir sorun yaşatmadan boya işlerini tamamlar ve tam zamanında teslim eder.
Artık boya badana işleriniz sizin için problem olmaktan çıkıyor. İstediğiniz gün ve saatte evinize gelen ustalarımız en fazla 2 gün içinde boya badana işlerinizi tamamlıyor ve evinizi temiz şekilde size teslim ediyor.
Böylece size sadece temiz ve yeni boyanmış bir evde keyif kahvesi içmek kalıyor. Yapılması gereken bütün işleri sizin yerinize ustalarımız hallediyor. Üstelik tamamen kaliteli ve ekonomik bir şekilde boya ihtiyacınız karşılanıyor.
Deneyimli kadromuzla evinizi özenle boyuyoruz. Müşterilerimize önce güven ve güleryüz sunuyoruz. Onların sorunlarını anlayıp beraber çözüm üretiyoruz. Bina içi ve dışı cephe boya badana işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.
Ev, iş yeri ve villanızdaki boya badana işlemlerini özenle gerçekleştiriyoruz.
Selçuk Efes Boyacı Ustası, Selçuk, Efes, Pamucak, Yoncaköy, Davutlar ve Kuşadası çevresinde boyacı arayanlar tarafından Selçuk’un en deneyimli boya ekibi ile daha şık görünümler sunmaktadır. Boyacı arıyorum ama usta boyacı nasıl bulurum endişesine kapılmayın. Siz de doğru evinizde doğru sonuca ulaşabilmek için boyacı bul yazarak geldiğiniz sitemizde doğru sonuca ulaşacaksınız.
Eviniz, ofisiniz veya mağazanız için temizlik ve dış görünüş bakımından dikkat edilmesi gereken konulardan biri duvar iç ve dış cephelerinin boya badana yaptırılmış olmasıdır. Hijyenik şartlara ve hava koşullarına göre iç cephe duvar boyası en fazla 5 senede bir yaptırılmalıdır. Her sene boya badana yaptırmak doğru çözüm değildir. Asıl sorun doğru boya badana ustası ile çalışmak ve kaliteli işçilik yapmaktır.
Aksi takdirde her sene de boya badana yapılsa çözüm getirmeyecektir. Selçuk İzmir koşullarında, nem ve sıcak havanın yanı sıra değişen mevsimlere bağlı olarak sıcak-soğuk değişimleri duvar boyasını yıpratmaktadır. Ev veya ofis içerisinde oluşan nem de buna destek sağlamaktadır.
Genellikle yaz mevsiminde tercih edilen boya badana işlemleri için Selçuk İzmir boya badana ustası bulmak pek de kolay olmayabilir çünkü piyasadaki birçok usta aradığınız özelliklere sahip titiz bir işçilik sağlamayabilir. Selçuk Efes boya badana ustası olan ve bu sezonlarda oldukça yoğun olarak çalışan kişiler kimi zaman uçuk boya badana fiyatları ile çalışma teklifinde bulunur. Doğru seçimi yapmak için kesinlikle iyi bir araştırma yapılmalıdır.

Havalar iyileştikçe “boya badana ustası arıyorum” diyen kişi veya kurumların sayısının arttığını görmekteyiz. Aslına bakılırsa piyasada bulunan boyacı ustası bolluğunun işlere yansımadığını da görmekteyiz. İnsanlar güvenebileceği boyacı ustaları ile çalışmak, işlerinde ve yaşam alanlarında kusursuza yakın bir çalışma sonucu görmek ister. Referanslarla yola çıkan bu kişiler işinin ehli, profesyonel ve titiz bir boya badana ustası ile çalışma arzusundadır.

Ev, ofis, mağaza, alışveriş merkezi veya okul… Selçuk boya badana ustaları için her alan aynı titizlik ve özenle boyanmalıdır. İşine verdiği önemi ortaya koyan boyacı ustası ahlakı, iletişimi ve çalışma azmiyle kendisini saygı duyulur hale getirmelidir.

Boya badana fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Selçuk’ta ev boyama işleri için boyacı fiyatlarının ne kadar olduğunuz merak edenler için bu yazı kaçırılmayacak bilgiler içeriyor. Boyacı fiyatlarını etkileyen noktalar ve boya badana işinde dikkat edilmesi gerek tüm konuları bu yazımızda bulabilirsiniz.

BOYACI FİYATLARI NE KADAR?
Boyacı fiyatlarına geçmeden önce boya badana fiyatlarını etkileyen nedenleri belirtelim.

1- Yeni yapılacak boya ile eski boya arasındaki renk tonu farklılığı. Örneklersek; eski boya renginiz koyu ton ve yeni seçtiğiniz boya rengi açık ton. Bu durumda iki kat uygulanan boya badana işi yeterli olmayacağı için ilave işçilik ve boyanın sarf edilmesini gerektirecektir.

2- Boya yapılacak tavan ve duvarlarınızda ki sıva tamiratı işleri. Örneğin, sıva çatlakları, vida ve çivi delikleri, rutubetin etkisi ile dökülen sıvaların tamiratı ne kadar fazla olursa o kadar da işçilik miktarı ve kullanılacak sıva artacağından fiyatı değiştiren etkenlerden önemli biri olacaktır.

3- Boya badana yapılacak olan ev ya da iş yerindeki eşyanın olması da işçilik miktarını artırır. Ayrıca eşyaların boya badana işinden dolayı boya sıçramasından korunması gerekecektir. Bu da eşyalarınızın korunması için naylon örtü ile örtülmesini gerektirir. Böyle bir durumda boyacı ustasının ortalama bir gününü bu işe ayırması demektir.

4- Kullanılacak olan boyanın kaliteli olması gerekir. Aksi takdirde kapatıcılığı zayıf olursa daha fazla işçilik ve boya sarf edilmiş olur.

5- Boya badana işi yapılırken hava sıcaklığının soğuk olması da fiyatları etkileyen bir diğer faktördür. Soğuk ve nemli havalarda sürülen boyanın kuruma süresi uzayacağından diğer kat boya uygulaması için ilave süre gerekir. Boyacı ustasının işçilik süresinin artacağından dolayı fiyatı artıran bir diğer konudur.
Belirttiğimiz bu konuları dikkate aldığımızda boyacı fiyatlarının değişkenlik gösterdiğini sizlere sunmuş olduk. 
Şu konuda iddialıyız Selçuk Efes’te bizden daha uygun fiyatlı bir boya firması bulamazsınız. İşini bu kadar kaliteli şekilde yapan firmanın fiyatlarının bu kadar uygun olması sizi de şaşırtacak. Eğer en güvenli limanınız olan evinize uzman ellere emanet etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçin ve boya hizmetimizle tanışın. Amacımız arkamızda memnun müşteriler bırakmaktır ve bunun için de çalışmaya devam ediyoruz.

Güncel olarak boyacı fiyatı almak için bizimle iletişime geçmelisiniz.

05067494580

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.