• selcukefesrehberi@gmail.com
  • 0 506 749 45 80
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,475 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Faruk ÖZTÜRK
  • ADRES: Gaziantep
  • TELEFON: 05055115937
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Web sitesi, temel olarak bir içeriğin internet ortamında doğru ve işlevsel olarak sunulmasıdır. Bu sunuş; içeriğin anlaşılır ve doğru olarak düzenlenmesini, kullanıcıların site içinde kaybolmadan, rahatça dolaşımının sağlanmasını, bu yapının görsel açıdan estetik, özgün ve çekici olarak tasarlanıp düzenlenmesini ve tüm bu oluşumun site sahibinin kurum kimliği ile uyumlu ve onu zenginleştirici şekilde planlanmasını içerir.
Ayrıca site yapısına uygun olarak görsel elemanların yanında, hareketli görüntüler, ses, video, Java uygulamaları ve Flash gibi zenginleştirici öğelerin kurgulanıp uygulanması da tasarım sürecinin bir parçasıdır.
ÖzTürk TASARIM gelişen teknoloji ve iletişim ağının farkındalığında sizlerinde web sitesi sahibi olmanızı sağlar. Teknoloji artık yaşamımızın her alanına girmiş, her alanda kendisini oldukça net bir şekilde ifade ederken teknolojinin gerisinde kalmayın!
Projelerinizi, fikirlerinizi, çalışıyor olduğunuz kurum yada kuruluşu, işyerinizi, kişisel makalelerinizi, kısaca istediğiniz konu veya alanda bütün hayallerinizin pencerelerini artık tüm dünyaya açın…!
Siz hayal edin, biz hayallerinizin kodlarını çözelim…!!!

ÖzTürk TASARIM

İnternet ve Bilişim Teknolojileri

Web Sitesi Ve Tasarımı

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.