• selcukefesrehberi@gmail.com
  • 0 506 749 45 80
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
5,042 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Muammer Arık
  • ADRES: Cumhuriyet Mahallesi Kubilay Caddesi No: 42 Selçuk/İzmir
  • TELEFON: 0 537 226 69 46
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0 537 226 69 46
  • WEB SİTESİ: Belirtilmemiş
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
1+6 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Cumhuriyet Mahallesi Kubilay Caddesi No: 42 Selçuk/İzmir

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Arık Hafriyat
Muammer Arık
Tel: 0 537 226 69 46
Adres: Cumhuriyet Mahallesi Kubilay Caddesi No: 42 Selçuk/İzmir

Nakliyat İşleri, Hafriyat İşleri, Yıkım ve Kırım İşleri, Kentsel Dönüşüm, Kazı İşleri, Kanal Açma, Orman İşleri, Altyapı İşleri, Bağ Bahçe İşleri, Tesviye İşleri, Peyzaj İşleri
Firmamız her türlü hafriyat, nakliyat işleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır.
Zemin ve arazi hazırlama, alanın temizlenmesi ile kazı ve hafriyat işleri (tarımsal arazinin hazırlanması, dinamitleme ve kayaların kaldırılması, inşaat, tarım vb. alanların drenajı, hafriyat, kazı, dolgu vb. işler)
Yıkım ve Hafriyat İşleri Yapılır.
Hafriyat, bir yerde yapılacak çalışma öncesinde, zeminin kazılması ve hazırlanması işlerinin tümünü içermektedir. Projelerin, en önemli adımlarından birisi olan hafriyat, doğru kişiler tarafından yapılmadığı takdirde, proje sahipleri için gereksiz zaman ve para harcanmasına neden olabilmektedir. İşlemin tamamlanmasının ardından, boş yere yorulmamak için; hafriyat işlerini yapan firmanın doğru seçilmesi büyük önem arz etmektedir. Hafriyat işlerinde, istediğiniz sonucu elde etmeniz için; işinin ehli bir firma ile çalışmalısınız. Firmanın, daha önceki tecrübeleri, kullandığı araçların son teknoloji ürünleri olması oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra, çalışanlarının alanında uzman kişiler olması ve işlerini gerekli özen ile icra etmesi de önemli unsurlardandır. Siz de, projelerinize önem veriyor ve işini basite alan kişiler ile çalışarak sıkıntı çekmek istemiyor iseniz; firmamız gibi hafriyat işinde tecrübeli ve uzman firmalar ile çalışmayı tercih etmelisiniz. Firmamız için; müşteri memnuniyeti her zaman ilk planda gelmektedir. Yıkım ve kazı işlemlerimiz için bize başvurduğunuz takdirde, işi bilen kişiler tarafından, kazının ve yıkımın yapılacağı yer araştırılacak ve size gerekli bilgiler verilecektir. Her zaman ilgi ve güler yüz göreceğiniz çalışanlarımız, işin en kısa sürede teslim edilmesi için çabalayacaklardır. Bunun yanı sıra, yapılan işlemler sırasında kullanılan teknolojik aletler sayesinde, çevreye zarar vermemeye özen gösterilecek ve en az kirlilik ile hafriyat işleriniz tamamlanacaktır.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.