• selcukefesrehberi@gmail.com
  • 0 506 749 45 80
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,415 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Arzu Demirkapı Tümen
  • ADRES: Atatürk Mahallesi 1005 Sokak No: 7/1 Selçuk/İzmir
  • TELEFON: 05455718844
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Moda Bella Organizasyon

Adres: Atatürk Mah. 1005 Sk. No: 7/1 Selçuk/İzmir
e-mail: modabellaorganizasyon@gmail.com
Düğün ve kına organizasyonları
Göçmen kıyafetleri
Bindallı kiralama ve satışı
Mekan süsleme
Kına malzemeleri kiralama ve satışı
Taht kiralama
Instagram: modabellaorganizasyon

“Siz Hayal Edin, Biz Gerçekleştirelim”

Hakkımızda

Başarının zor elde edildiği günümüz de, ağır rekabet koşulları ve hızla akan zamanı göz ardı etmeden gerek birey gerekse kurumsal olarak kendini iyi tanıtabilenler biraz daha öne çıkıyor.

Zamanın doğru kullanılmadığı, iyi programlanmayan ve doğru uygulanmayan hiçbir işte geriye dönüş olmuyor. Bu sebeplerden dolayı gerek kurumsal gerekse bireysel bakıldığında yapılacak bir etkinlik varsa organizasyon firmasına da ihtiyaç duyulacağı şüphesizdir.

İşte bu zamanlarda; davet ve düğünlerinizden açılış törenlerinize, toplantı ve seminerlerinizden festival, şenlik ve tanıtım hizmetlerinize kadar tüm organizasyonlarınızda deneyimli ve genç personel kadrosu ve teknik ekipmanlarıyla tüm ihtiyaçlarınızı yeni ve yaratıcı fikirlerimizle karşılamak için hazır bulunmaktayız.

Bu organizasyonu tekrarlasak mı? diyeceğiniz güzel hatıralar için, gelin size özel hizmet anlayışını birlikte paylaşalım.

Sahip olduğumuz tecrübeli ve güler yüzlü takım arkadaşlarımız ile özel günlerinizin ve davetlerinizin kaliteli ve unutulamayacak bir gün olması için elimizden gelen her türlü imkanı kullanıyoruz.
Arzu Demirkapı Tümen
05455718844

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.