• selcukefesrehberi@gmail.com
  • 0 506 749 45 80
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,701 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Şeref Kıdık
  • ADRES: Atatürk Mah. Atatürk Cad. No: 30 Selçuk/İzmir
  • TELEFON: 0 232 892 80 63
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Artemis Oto Kiralama (Artemis Turizm)
Şeref Kıdık
Tel-Faks: 0 232 892 80 63 – Gsm: 0 532 579 60 14
Atatürk Mah. Atatürk Cad. No: 30 Selçuk/İzmir
www.artemistur.com
Yüksek sınıf ve kaliteli araçlar, araç filomuzu oluşturmaktadır. Müşterilerimizin güvenliği için araçlarımız düzenli olarak bakımdan geçirilmektedir.
Gezi, Nişan, Düğün gibi organizasyonlarınızda yep yeni araçlarımızla hizmetinizdeyiz.
HAKKIMIZDA
İZMİR’de araç kiralama sektöründe en iyi hizmeti vermeye başlamış olup müşteri memnuniyeti ve özgüveni ön planda tutmuştur.

Oto kiralama sektöründe hizmet veren ARTEMİS Tur Rent A Car ekonomik ve istikrarlı fiyat politikası, güçlü altyapısı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve profesyonel kadrosuyla İzmir’de önemli firmalardan biri olmuştur. Firmamız, siz müşterilerinin tatil, iş ve seyahate çıktığında, tüm talep ve beklentilerini en iyi ve en hızlı standartta gerçekleştirmedeki kararlılığıyla sizlere hizmet vermektedir.

En uygun fiyata en iyi hizmet anlayışına sahip olan firmamız teknolojideki ve sektöründeki gelişmeleri sizlere sunmakta gecikmeyen yapısı, filosunun yeniliği ve çeşitliliği, kalitesi ve güvenilirliğiyle sürekli kendini yenileyen bir firma olarak siz değerli müşterilerine hizmet vermekten her zaman mutluluk duyacaktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.